Başkanımız -Onursal ADIGÜZEL

 Saygıdeğer Ataşehirliler,
 
Ataşehir Belediye Başkanı olmanın gururunu ve heyecanını yaşıyorum.

Bana inanan, güvenen, bu göreve layık gören ya da farklı tercihte bulunan herkesi en iyi dileklerimle selamlıyorum.

31 Mart’ta sandık başına giderek oy kullanan tüm seçmenlerimize de demokrasiye verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum.
 
Öncelikle belirtmek isterim ki önümüzdeki beş yıllık süreçte yenilikçi, kararlı, şeffaf, hoşgörülü ve insan odaklı yönetim anlayışımızla Ataşehir’imizin değerine değer katacak projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.

Komşularımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet yelpazemizi geliştirip, çeşitlendireceğiz.

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, Cumhuriyet’e ve demokrasiye sahip çıkarak; insana, bilime, kültür-sanata, teknolojiye, eğitime, çevreye öncelik veren faaliyetler gerçekleştireceğiz.

Ataşehir’i daha modern, daha yaşanabilir ve herkes için eşit imkanlar sunan bir ilçe yapmak için gece gündüz çalışacağız.

Hep birlikte pek çok başarıya imza atacağız.
 
Hizmet ve faaliyetlerimizi yürütürken katkılarını bizlerden eksik etmeyecek olan çalışma arkadaşlarıma, değerli meclis üyelerime, kamu kurumları ile sivil toplum kuruluşlarımıza ve Ataşehirli komşularıma teşekkürlerimi sunuyorum.
 
 
Onursal ADIGÜZEL
Ataşehir Belediye Başkanı
 
 

E-Bülten

T.C. Ataşehir Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Ataşehir Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır