Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası:

Bu internet sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında, size ve online alışveriş işlemlerinize ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartlarla tanımlıdır. Bu internet sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz online alışveriş hizmetinden yararlanmakla, Gizlilik Politikası'nda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırsınız.
 
Internet sitemiz sitemizden alışveriş edecek müşterilerimizin %100 güvende olabilmeleri için teknolojinin gerektirdiği tüm altyapı ve yazılım gereklerini tamamlamıştır. Girilen bilgilerin güvenliği açısından "SSL" güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Ayrıca sitemizin bulunduğu sunucularımız Ataşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğümüz tarafından uluslararası güvenlik açıklarını denetleyen firmalara periyodik olarak denetletilmekte ve site bakımları yaptırılmaktadır. Internet sitemize bırakmış olduğunuz bilgiler internetteki diğer kişiler tarafından görüntülenemez ya da paylaşılamaz.
 
Sizinle ilgili olarak elde ettiğimiz bilgiler, size en uygun hizmeti sunmamızı ve bu hizmetlerin kalitesini sürekli olarak artırmayı temin etmeye yöneliktir.
 
Sizin, internet sitemizi kullanarak bize sağladığınız bilgiler tarafımızdan alınmakta ve kaydedilmektedir. Bu yolla elde edilen bilgiler, tamamen sizin özgür iradenizle tarafımıza sağlanmaktadır. Ayrıca, online alışveriş hizmetinin gerektirdiği zorunlu bilgileri vermemeniz durumunda hizmet talebinizin yerine getirilmesinin mümkün olamayacağını hatırlatırız.
 
Verdiğiniz bilgilerin doğru ve eksiksiz olması sizin sorumluluğunuzdadır. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi vermeyiniz. Yanlış, eksik veya yanıltıcı bilgi verilmesi veya beyanlarda bulunulması, talep ettiğiniz online alışveriş hizmetinin geçerliliğini etkileyecektir. Böyle bir durumda kultursanat.bcekmece.bel.tr alışveriş sitesi adına ATAŞEHİR BELEDİYESİ hiçbir sorumluluk kabul etmez.

E-Bülten

T.C. Ataşehir Belediyesi Kültür Sanat etkinliklerinden ve duyurularından haberdar olun.

KVKK hakkındaki bilgilendirme dokümanlarını okudum ve anladım, buna göre paylaştığım bilgilerimin işlenebileceğini kabul ediyorum. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hakkında aydınlatma metni, başvuru formu ve politika ile ilgili bilgilendirme dokümanlarına erişmek için tıklayınız.

2024 Ataşehir Belediye Başkalığı. Tüm Hakları Saklıdır